mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу: “Прийди, весно, з радістю. «Ой весна, весна…» (українська народна пісня). Надія Мовчан-Карпусь «Будить Березень весну…»”

Мета уроку узагальнити і систематизувати знання учнів про весняні зміни в природі, народні звичаї і традиції навесні, що пов’язані з народним календарем; сприяти розвитку мовленнєвих навичок, пам’яті і уваги; формувати вміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки; розвивати творчу ініціативу, пошуково-пізнавальну активність і самостійність дітей, логічне мислення, фантазію; виховувати в учнів бережливе ставлення до природи, інтерес до народних звичаїв, традицій.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
134

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Урок сплановано так, що всі завдання та вправи сприяють формуванню мовленнєвих навичок учнів. Належне місце відводиться міжпредметним зв’язкам. Форми роботи сучасні та цікаві. Дякую.

  2. На початку уроку вчитель задає позитивний емоційний фон, мотивує учнів на плідну співпрацю. Мандруючи весняними стежинками, учні дізнаються багато нового, діляться життєвим досвідом. Присутній міжпредметний зв*язок з природознавством.Дякую.

  3. Урок Ваш змістовний, досить цікавий, насичений цікавою інформацією. Форми роботи інноваційні, нестандартні, тому урок буде цікавий дітям. Це вправа “Мікрофон”, “Інсценізація”, “Гронування”, “Робота в групах”.