mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу: “Прийди, весно, з радістю. «Ой весна, весна…» (українська народна пісня). Надія Мовчан-Карпусь «Будить Березень весну…»”

Мета уроку узагальнити і систематизувати знання учнів про весняні зміни в природі, народні звичаї і традиції навесні, що пов’язані з народним календарем; сприяти розвитку мовленнєвих навичок, пам’яті і уваги; формувати вміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки; розвивати творчу ініціативу, пошуково-пізнавальну активність і самостійність дітей, логічне мислення, фантазію; виховувати в учнів бережливе ставлення до природи, інтерес до народних звичаїв, традицій.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
116

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. На початку уроку вчитель задає позитивний емоційний фон, мотивує учнів на плідну співпрацю. Мандруючи весняними стежинками, учні дізнаються багато нового, діляться життєвим досвідом. Присутній міжпредметний зв*язок з природознавством.Дякую.

  2. Урок Ваш змістовний, досить цікавий, насичений цікавою інформацією. Форми роботи інноваційні, нестандартні, тому урок буде цікавий дітям. Це вправа “Мікрофон”, “Інсценізація”, “Гронування”, “Робота в групах”.