Конспект уроку з літературного читання для 2 класу: “Прийди, весно, з радістю. «Ой весна, весна…» (українська народна пісня). Надія Мовчан-Карпусь «Будить Березень весну…»”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2 класу: “Прийди, весно, з радістю. «Ой весна, весна…» (українська наро...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Олексинська ЗОШ I-II ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета уроку узагальнити і систематизувати знання учнів про весняні зміни в природі, народні звичаї і традиції навесні, що пов’язані з народним календарем; сприяти розвитку мовленнєвих навичок, пам’яті і уваги; формувати вміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки; розвивати творчу ініціативу, пошуково-пізнавальну активність і самостійність дітей, логічне мислення, фантазію; виховувати в учнів бережливе ставлення до природи, інтерес до народних звичаїв, традицій.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Для мене даний конспект — матеріал для проведення позакласного заходу, а не уроку. Адже були не всі складові уроку, також не все зазначене методично-дидактичне забезпечення використано, за сорок п’ять хвилин заплановане не виконати з учнями другого класу. Вибачте, можливо, я помиляюсь.

  2. Урок сплановано так, що всі завдання та вправи сприяють формуванню мовленнєвих навичок учнів. Належне місце відводиться міжпредметним зв’язкам. Форми роботи сучасні та цікаві. Дякую.

  3. На початку уроку вчитель задає позитивний емоційний фон, мотивує учнів на плідну співпрацю. Мандруючи весняними стежинками, учні дізнаються багато нового, діляться життєвим досвідом. Присутній міжпредметний зв*язок з природознавством.Дякую.

  4. Урок Ваш змістовний, досить цікавий, насичений цікавою інформацією. Форми роботи інноваційні, нестандартні, тому урок буде цікавий дітям. Це вправа “Мікрофон”, “Інсценізація”, “Гронування”, “Робота в групах”.