mail@urok-ua.com

Фольклорне свято Зустрiчі Весни ”Прийди, Весно, прийди, красна!”

Фольклорне свято зустрiчi Весни формує початкове уявлення про календар народних свят, виховує шанобливе ставлення до традицiй українського народу, сприяє розвитку творчих здiбностей дiтей, викликає бажання берегти свою нацiональну культуру, здобувати знання iз цiлющого джерела народнoi мудростi пращурiв.

Вікно перегляду документа

  • : Добрянська Наталя Володимирівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Стрілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Фольклорне свято Зустрiчі Весни
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Фольклорні свята необхідні для кращої обізнаності учнів з народними звичаями, для загального розвитку. Гарний початок логічно переходить до весняного дійства. Танці, пісні пов*язані з народознавством. Захід відповідає програмовим вимогам.

  2. Автор проводячи дане свято знайомить з історією свята,продовжує роботу по згуртуванню класного колективу. Дане свято має велику значимість для всієї системи виховної роботи в класі.
    Сподобалась різномінтність форм роботи,які супроводжувались виставкою дитячих робіт.

  3. Вивчення народних звичаїв та традицій – це один із елементів національно – патріотичного виховання школярів. Свято гарно сплановано та продумано. За допомогою рольової гри розвиваються творчі здібності. Учні представили свої творчі роботи – малюнки , поробки. Дякую за весняний настрій.