mail@urok-ua.com

ВИХОВНИЙ ЗАХІД на тему «Святий Миколай, ти прийди до нас!» для учнів 2 класу.

ВИХОВНИЙ ЗАХІД на тему «Святий Миколай, ти прийди до нас!» для учнів 2 класу.
Мета заходу: Розширювати знання учнів про релігійні та народні свята, зокрема, про Свято Миколая. Збагачувати активний словник дітей, знайомити з культурною спадщиною народу. Розвивати бажання вивчати звичаї та обряди нашого народу, їх коріння. Розвивати артистичні здібності дітей, вміння вести себе на сцені. Виховувати бажання зберігати і розвивати традиції нашого народу. Виховувати моральні якості учнів: доброту, щедрість, милосердя.

Сценарій заходу

 • : Волосова Катерина Олександрівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123
 • Виховний захід Святий Миколай
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
239

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Мета заходу дуже гарна. Учні із нетерпінням чекають такого дивовижного свята, що сповнює серця теплом та добротою. За таким сценарієм учасники свята мали хорошу можливість провести якнайкраще час. Дякую!

 2. Мені дуже сподобався сценарій до Дня Святого Миколая. Робота цікава і захоплююча. Вийшло чудове свято. Ви склали цікавий сценарій, завдяки якому створено святковий настрій. Дуже важливо розвивати православну культуру і культуру слова у наших вихованців.

 3. Скільки ж приємних хвилювань приносить очікування на чудове свято – День святого Миколая! Дітки готуються, пишуть листівки, з нетерпінням чекають. Святий Миколай за свою добродійну любов і щедре милосердя вічно живе в серцях людей і дарує надію. Дякую за чудовий матеріал!