mail@urok-ua.com

Сценарій свята «Святий Миколай в гості до нас завітав»

Цей захід – із циклу виховних занять, що проводяться з учнями початкових класів з метою ознайомлення школярів з народними звичаями та традиціями українського народу. Свято проводиться у розважально-пізнавальній формі.

Мета:

привітати учнів із святом, принести радість та задоволення від побаченого спектаклю, розкрити значення народного обряду зустрічі нового року. Розвивати виконавські навички,творчі й загальні здібності, артистизм. Виховувати інтерес до народної творчості, хорового та сольного співу, естетичний смак, кращі людські почуття (доброзичливість, співпереживання, кращі якості особистості).

 • : Вундервальд Валентина Євгеніївна
 • : вчитель музичного мистецтва
 • : Навчально-виховний комплекс "Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області
 • - Сценарій свята «Святий Миколай в гості до нас завітав»
 • : woman
 • : 1
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
143

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Завдяки Вам я занурилася в атмосферу доброго свята, дізналася цікаві факти про зимові свята. Ваша публікація стане в нагоді багатьом педагогам. Успіхів у Вашій творчості!

 2. Розробка свята справила приємне враження, легка для сприйняття. Багато музики, пісень, казкових персонажів, отже у святкуванні візьме участь кожна дитина. Ніхто не залишиться осторонь! Захід знайомить із українськими традиціями та подарує веселий настрій. Дякую!

 3. В такий особливий для дітвори день мають бути не лише подарунки від батьків, а й шквал позитивних емоцій. Саме ці емоції може забезпечити хід такого заходу, світлини є доказом цього. Дякую!