super@urok-ua.com

Виховний захід Святий Миколай

Автор матеріалу: Виховний захід Святий Миколай

Святий Миколай
З небес на землю в час нічний
Приходить Миколай Святий.
Дарунки щедрі нам приносить,
Здоров’я всім у Бога просить.
Чудес чекає весь народ.
Усяких благ, земних щедрот…
Стає добрішим білий світ
Без потрясінь, нещасть та бід.
Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою цей день і діти з нетерпінням чекають на подарунки.
Ретельно учні готувалися до свята: малювали малюнки, виготовляли сувеніри, розучували казкові ролі до театралізовано-музичної вистави. І ось цей день настав.
В актовій залі школи було розгорнуте театралізоване святкове дійство «Святий гість», під час якого учні продемонстрували свої таланти та акторські здібності. По закінченню свята кожен учень школи отримав солодкі подарунки та гарний настрій .
Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається завжди. Наслідуємо добро і вчини Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх!

Вікно перегляду документа

  • : Шевченко Тетяна Іванівна
  • : вихователь
  • : Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою
  • - Виховний захід Святий Миколай
  • : woman
  • : 2
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Чудово, що Тетяна Іванівна залучає дітей до підготовки свята. Цим самим формує цінні індивідуальні якості особистості. Подібні заходи здружують дитячий колектив, формуються комунікативні навички.

  2. Видно, що проводилася ретельна підготовка до проведення цього свята. Казкові герої та музичні композиції створюють атмосферу святкового настрою. Матеріал сучасний. Цікаво та творчо. Дякую.

  3. День Святого Миколая – це улюблене та очікуване багатьма дітьми свято. Ваша шкільна родина мала змогу побачити інсценізовану виставу, яка донесла до дітей думку, що треба вірити в чудеса святих і диво обов’язково здійсниться. Широке використання великої кількості казкових героїв надало заходу великий святковий ефект.