super@urok-ua.com

Позакласний виховний захід “Святий Миколай”

Автор матеріалу: Позакласний виховний захід “Святий Миколай”

Розробка відкритого виховного заходу « Святий Миколай » спрямована на виховання
в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів.

Позакласний виховний захід

Вікно перегляду документа

 • : Геденко Ганна Василівна,Камбур Валентина Харлампівна
 • : вчителя початкових класів
 • : НВК "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня " д/з с.Лісне
 • Позакласний виховний захід «Святий Миколай»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

 1. Розробка стане гарною знахідкою для колег у передноворічний період. У сценарії задіяно багато учасників, а , отже, ніхто не залишиться поза увагою. Подібні заходи знайомлять учнів з духовною спадщиною народу. Дякую.

 2. Із задоволенням ознайомилася з Вашим матеріалом! У житті людей відбувається чергування буднів і свят. Свята є культурно досуговой діяльністю і їх так люблять дорослі і діти, але для дітей свято має особливе значення, ніж для дорослого. Ваш виховний захід пронизаний позитивною, святковою атмосферою. Дякую.

 3. Інсценівки – це окраса кожного заходу. Свято Миколая – це бажаний день, який дарує дітям радість, щастя. Ваш захід також став подарунком для учнів.

 4. Виховний захід пронизаний позитивною, святковою атмосферою. Вдало поєднані між собою вірші, пісні, інсценівки. Дуже добре, що приймають учать у заході багато дійових осіб, кожен учень задіян у святі, може показати себе та розкрити свої здібності. Дякую Вам!

 5. Ганно Василівно та Валентино Харлампівно! Дякую за хорошу розробку з циклу обрядових дійств. Свято Миколая – це завжди свято. Та вам вдалося зробити його не просто театральною виставою з динамічним сюжетом, а й оздобити духовним началом, яке формує світогляд дитини – християнина. Дякую. Та ще хочу доповнити про те, що православна традиція не рекомендує вводити роль Святого Миколая для відтворення її звичайною людиною. Може бути голос Миколая за кадром, через листування тощо. Перепрошую, але це важливо. Успіхів!

 6. Через проведення таких заходів у учнів розвиваються художньо-естетичні смаки через вірші та поетичні уривки з творів вітчизняних поетів. Розробка насичена віршами,піснями Вчитель дійсно творчо підійшла до створення даної розробки.

 7. Святкову атмосферу виховного заходу створили цікаві виступи, пісні, ігри. Чудова магічна чарівність напередодні новорічних свят передається загадковою виставою. Захід виховує шану та любов до традицій нашого народу. Дякую.

 8. Розробка відповідає віковій категорії учнів, не переобтяжена інформацією, а побудована у вигляді вистави-казочки, що завжди подобається дітям. Автор підібрала хороші віршики, які легко запам`ятовуються, вдало поєднала їх із піснями. Добротою віє від кожного рядочка, створюється дійсно святкова атмосфера.

 9. Прочитала і ніби опинилася в дитинстві, напередодні казкових новорічних свят! Дійсно, в школі ми не тільки вчимо наших діточок, але й виховуємо в них людяність, повагу до наших традицій, свят. І з цим Ганна Василівна та Валентина Харлампівна впоралися на “відмінно”. Дякую за ідеї та настрій після читання Вашого заходу!