Конспект уроку з зарубіжної літератури для учнів 5 класу на тему “Олександр Сергійович Пушкін. Вступ до поеми “Руслан і Людмила”. Вчитель Бовсуновська Г.І.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з зарубіжної літератури для учнів 5 класу на тему “Олександр Сергійович Пушкін. Вступ до поеми R...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Дмитрівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок зарубіжної літератури для унів 5 класу. Важливим на цьому уроці є ознайомлення учнів з дитячими роками О.С. Пушкіна, показати близькість пушкінської поезії до традицій усної народної творчості, формування у дітей вміння правильно, виразно й усвідомлено читати; розвивати образне мислення, уяву, здатність сприймати різні види мистецтва.
Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів зарубіжної літератури.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Думаю, що такий урок був результативним і всі гарно провели час. Дякую вчителю за корисні посилання на відео, які дійсно урок роблять казковим та незвичайним. Такі уроки учням подобаються.

  2. Задум гарний: оживити урок відеоуривками казок, є посилання, а в конспекті не знайшла, коли їх вчитель використовує. І в кінці уроку вікторина знову ж з казок. На уроці учні не читали текст самі, а додому треба навчитися виразно читати і вивчити напам’ять.