super@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури для 9 класу на тему «Тарас Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим…»

Автор матеріалу: Конспект уроку української літератури для 9 класу на тему «Тарас Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим…»

Конспект уроку з української літератури, 9 клас. Тарас Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм…». Критичний погляд національної історії задля перспективи її кращого майбутнього. Автор Мусійчук Євгена Василівна.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подобається те, що на уроці учні спвпрацюють один з одним. з учителем. Робота на уроці спланована цікаво, застосовуються інтерактивні методи навчання. Заповнення різних таблиць пробуджує думку.Самостійна робота нетрадиційного характеру.

  2. Цікава розробка уроку. Найбільше з усього сподобалася пошукова робота. Методично доцільно підібраний навчальний матеріал, усі завдання продумані, що сприяє кращому усвідомленню учнями теми уроку. Можна було б додати ще до методу “Мікрофон. Незакінчене речення” : Сьогодні заповіт Шевченка …, адже…. проте…

  3. Розробка уроку суперова! Ви вміло та методично правильно поєднали різноманітні форми роботи- це і міні-тренінг, кластер- схема, чудово підібраний матеріал для роботи з уривками твору, почуттєва гама, а головне- ви вчите робити висновки до кожного виду роботи. Обовязково скористаюся Вашою розробкою Щиро дякую!