Конспект уроку української літератури для 9 класу на тему «Тарас Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим…»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку української літератури для 9 класу на тему «Тарас Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим…»
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української літератури, 9 клас. Тарас Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм…». Критичний погляд національної історії задля перспективи її кращого майбутнього. Автор Мусійчук Євгена Василівна.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подобається те, що на уроці учні спвпрацюють один з одним. з учителем. Робота на уроці спланована цікаво, застосовуються інтерактивні методи навчання. Заповнення різних таблиць пробуджує думку.Самостійна робота нетрадиційного характеру.

  2. Цікава розробка уроку. Найбільше з усього сподобалася пошукова робота. Методично доцільно підібраний навчальний матеріал, усі завдання продумані, що сприяє кращому усвідомленню учнями теми уроку. Можна було б додати ще до методу “Мікрофон. Незакінчене речення” : Сьогодні заповіт Шевченка …, адже…. проте…

  3. Розробка уроку суперова! Ви вміло та методично правильно поєднали різноманітні форми роботи- це і міні-тренінг, кластер- схема, чудово підібраний матеріал для роботи з уривками твору, почуттєва гама, а головне- ви вчите робити висновки до кожного виду роботи. Обовязково скористаюся Вашою розробкою Щиро дякую!