mail@urok-ua.com

Конспект виховної години для учнів 3 класу «Подорож рідною Україною»

Народознавчий матеріал – один із чинників формування комунікативних компетентностей учнів та виховання в них національної свідомості.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Погоджуюсь із думкою колег про Вашу публікацію. Без такої презентації подорож не можна було б уявити. Захід виховує патріотичні почуття. Наша Україна надзвичайно багата на краєвиди та архітектурні споруди. Дякую!

  2. В роботі використано інноваційні методи навчання. Найбільше в матеріалі виховного заходу мені сподобались 3 та 4 зупинки: вони найцікавіші, учні знайомляться із державними символами, розгадують кросворд, представлено чудові вірші, гарне завдання для роботи в групах. Презентація дозволяє здійснити уявну подорож Україною, тому що вдалі ілюстрації дають учням хороші уявлення про визначні місця нашої Батьківщини. Дякую!

  3. Виховна година розпочинається в шкільному музеї ,але не зрозуміло чому вчитель не пов,язує розмову з експонатами музею(оглядово).Зупинка 5 містить мало матеріалу,її можна об,єднати з 2 і більше зупинитися на столиці.Гарно представлені 3 та 4зупинки:тут і пісні,і вірші,кросворд,робота в парах,гарна вправа на прислів,я.Сподобалась вправа”Прикрасимо карту України своїми побажаннями”.Гарна презентація,але слайд 17 містить помилку:пам,ятник кораблям знаходиться в Севастополі,а не в Одесі.Дякую