mail@urok-ua.com

Конспект заняття з української літератури для студентів І курсу

Допомогти студентам розкрити і осмислити творчість Б.Грінченка, розкрити ідейно-художній зміст оповідання «Каторжна»; розвивати вміння сприймати поетичне слово, аналізувати та оцінювати його зміст та особливості форми, логічно правильне усне мовлення учнів, виховувати прагнення до любові й добра, наполегливість, уміння аналізувати вчинки і знаходити вихід із ситуації, що склалася.

Конспект заняття

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці учні дізнаються про життя автора . Присутні творчі вправи , учні вирішують проблемні питання, які надає вчитель. Більше сподобався етап закріплення знань , умінь навичок та домашнє завдання.

  2. Висвітлюється біографія письменника в загальному плані, але можна її ще збагатити цікавими фактами , яких є дуже багато в мережі Інтернет.
    Також супровід ілюстративного матеріалу забезпечив би краще сприйняття учнями теми. А робота над самим твором гарна, тому що всі завдання добре продумано. Домашнє завдання схвалюю, бо я б також учням запропонувала таке домашнє завдання, як і Ви. Дякую!

  3. Цікаві завдання, цікавий аналіз твору . Хотілось би ще побачити і презентацію до уроку. А ще , я гадаю, було б не погано надати учням щось, що не пишеться в стандартних шаблонних біографіях, це оживило б клас і вони ставилися б до творчості письменника не лише як до того, чию творчість треба обов’язково вивчати, а й як до звичайної людини.