mail@urok-ua.com

Конспекти уроків з музичного мистецтва для 2 – го класу

До вашої уваги представлені авторські уроки в 2-му класі, які знайомлять учнів з типами музики – піснею і танцем. Допомогають дітям в доступній формі зануритися в світ музичних звуків.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
241

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Гарний урок! вірші чудові! Майстерно проведений урок! Хочеться разом з вчителем поринути до Королівства Співучих Мелодій та Королівства Танцювальних Ритмів! якщо в молодших класах діти зачаруються красою музики, то продовжать з радістю подорожувати цієї країної в середніх класах. Впевнена, що Оксана Сергіївна впевнено поведе їх цією дорогою! Вчителю бажаю творчої наснаги, гарних учнів!

  2. Розробки уроків сучасні, наповнені змістом. Від самого початку до кінця уроку учні мають змогу міркувати, аналізувати , насолоджуючись чудовими музичними творами. Присутні міжпредметні зв*язки, опорні схеми, ігровий матеріал. Дякую.

  3. Автор цікаво підібрав матеріал, один етап уроку плавно перебігає в інший, застосовано перегляд фрагментів мульт-сюжетів, розгадування загадок, слухання музики, урок цікавий, думаю, дітям дуже сподобався.