mail@urok-ua.com

Конспект уроку з музичного мистецтва для 3-го класу на тему “Інтонація та імпровізація”

Конспект уроку з музичного мистецтва за темою: “Інтонація та імпровізація”. Автор: вчитель музичного мистецтва Чеховська Наталія Павлівна. Даний урок сприяє формуванню інтересу до музики, розвиває вміння почути та розрізняти інтонації в музичних творах, а також творчі здібності дітей.

Вікно перегляду документа

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проводити уроки – творчості і натхнення може тільки людина, яка творча і любить свій предмет. Наталя Павлівна продемонструвала і своб творчість і свою майстерність.
    Тема “Інтонація та імпровізація” не легка для пояснення унчням, але вчитель знайшов методи та прийоми, які допомогли зрозуміти ці поняття. Діліться з нами Вашим досвідом! Чекаємо на нові конспекти та заходи)

  2. Саме такі уроки учні відвідують із задоволенням. Всі етапи чітко продумані, розвивають творчі здібності дитини. Присутні доцільні методи навчання. Види роботи відповідають індивідуальним особливостям учнів.Дякую!

  3. Вдало побудовано урок. Чудова презентація. Так витончено, вишукано. Задіяно ігрові моменти. Певно, на уроці діти почуваються у казці. Є що запозичити. Дякую.