Конспекти-розробки інтегрованих уроків з фізичної культури

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспекти-розробки інтегрованих уроків з фізичної культури
Посада: вчитель фізичної культури
Місце роботи: Черкаська гімназія №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегровані уроки допоможуть вчителям фізичного виховання при підготовці та проведенні уроків за вищезгаданими модулями. Вони надають можливість учневі творчо розкритися, поєднують у собі зміст матеріалу з різних навчальних предметів, сприяють поглибленню та розширенню набутих знань та їх практичного застосування. У процесі підготовки та проведенні інтегрованих або кейс-уроків можуть брати участь декілька вчителів. Їх завдання полягають у визначенні змісту та обсягу навчального матеріалу, вибору форм і методів їх реалізації.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Представлені інтегровані уроки фізичної культури є одним із методів розвитку творчих здібностей школярів. Конспекти показують інтеграцію навчального матеріалу з кількох предметів, об’єднаних навколо однієї теми. Я переконана, що дітям на таких заняттях цікаво та пізнавально. Дякую.

  2. Інтегровані уроки з фізичного виховання дають дітям більше свободи, більше умов для показу своїх емоцій, розвантаження після малорухливих уроків. Використання інтегрованого методу є ефективним способом закріплення тем основних уроків. Урок Ваш дуже цікавий і насичений матеріалом.