super@urok-ua.com

Корисні поради і рекомендації для вихователя

Автор публікації
Автор матеріалу: Корисні поради і рекомендації для вихователя
Посада: вихователь
Місце роботи: м. Снігурівка, ДНЗ№7

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ розкриває значення сім’ї та дитячого садка у вихованні дитини, підкреслюючи їх роль як важливих інститутів соціалізації. Основна тема – спрямованість на педагогічну взаємодію батьків та вихователів задля оптимального розвитку особистості дитини.

  1. Батьки як первинні вихователі відіграють ключову роль у формуванні особистості.
  2. Дитячий садок допомагає розвивати дитину, консультує батьків, стає їхнім партнером та наставником.
  3. Залучення до педагогічної взаємодії з дітьми задля уникнення авторитаризму та побудови довірливих стосунків.
  4. Підвищення педагогічної культури батьків: знання, вміння, активізація самоосвіти.

Встановлено завдання співпраці з батьками, включаючи освіту з питань виховання, спілкування з дитиною, участь у педагогічній діяльності. Використовуються різноманітні форми та методи роботи з батьками: відвідування, консультації, спільні заходи, тренінги тощо.

  • Сприяння розвитку педагогічної освіти батьків.
  • Активізація взаємодії між родинами та дошкільними закладами.
  • Заохочення батьків до участі у житті дитячого садка.

Зміцнення взаємин між родинами та дошкільними закладами вбачається як важливий елемент у формуванні всебічно розвиненої особистості дитини.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вихователь познайомила нас з корисними порадами і рекомендаціями для вихователів. Підчеркнула що дитина, це дзеркало сім*ї . Звернула увагу на вплив дитячого садка на розвиток педагогічної культури батьків.

  2. Добре, коли існує тісна співпраця батьків і вихователя чи батьків і вчителя, тоді набагато легше реалізувати навчальні і виховні плани. Автор статті вказує напрямки та методи, які нею застосовуються у виховній рорботі, але, на жаль, не підтверджує практикою, а хотілося б бачити результат.

  3. Сім’я – це первинний інститут соціалізації дитини. Далі йде дитячий садок. Добре, що ви співпрацюєте з батьками, відвідуєте вихованців вдома, залучаєте батьків до суспільно-корисної роботи, проводите такі форми роботи, як семінари, тренінги, батьківський всеобуч. Це необхідна робота. Дякую за матеріал!

  4. Особливу увагу привернули форми і методи роботи з батьками. Вони стануть у нагоді не лише вихователям, а й взагалі педагогічним працівникам. Вважаю матеріал потрібним та корисним, адже питання належного вихованняє в сім*ї завжди є актуальним.