mail@urok-ua.com

Кросворди до вивчених творів

До форм навчальної діяльності належить складання та розв’язування кросвордів. Кросворди сприяють розвитку пошуково-творчих здібностей учнів, вмінню застосовувати свої знання, швидко орієнтуватись в здобутих відомостях. Вони є хорошим тренінгом розумової діяльності, тренують пам’ять, виробляють здатність логічно мислити, стимулюють інтерес до предмету.

Розв’язування кросвордів ефективно використовувати після вивчення теми і при узагальненні навчального матеріалу. Вони дають можливість виявити, які питання потрібно пояснити і закріпити. Також це є однією з форм оцінювання навчальних досягнень учня.

Кросворди

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

  • : Васильченко Лілія Іванівна
  • : вчитель зарубіжної літератури
  • : КЗ "Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст."
  • - Кросворди до вивчених творів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Саме такою формою роботи учнів і можна зацікавити. Ваші кросворди мені дуже сподобалися, тому що Ви гарно над ними попрацювали. Дякую Вам за продумані запитання та прекрасне естетичне оформлення!

  2. Чудова робота. Затрачено багато часу, вміщено колосальну кількість інформації, а головне-можна перевірити знання учнів у цікавій формі. Вчитель вчить складати та розв’язувати кросворди.
    Діти проявляють свою логічну смикалу, творчу увагу та здобуті знання. Творчості Вам та надхнення!

  3. Раджу вчителям зарубіжної літератури завантажити такі чудові кросворди. Завдяки такому матеріалу без труднощів можна перевірити знання учнів у цікавій формі. Бажаю креативності та натхнення! Дякую!