Квест-гра “Посвята у першокласники”

Автор публікації
Автор матеріалу: Квест-гра “Посвята у першокласники”
ПІБ автора: Кушнір Алла Миколаївна, Яснопольська Ірина Петрівна, Завгородня Ганна Олександрівна, Паращенко Ольга Володимирівна
Посада: вихователі
Місце роботи: Краматорська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №18

Мета заходу полягає у адаптації першокласників до школи і підвищення мотивації навчання, розвиток творчих здібностей, знайомити з квестом як активною формою роботи, розвивати пізнавальний інтерес, формувати вміння учнів орієнтуватися та читати маршрут за допомогою плану місцевості.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Квест – це інтерактивне навчання. Це, перш за все, гра. Сюжет квесту захоплюючий, цікавий, правила чітко сформульовані й зрозумілі учасникам. Така активна форма проведення сприятиме підвищенню мотивації навчання і згуртує дитячий колектив.

  2. Сучасна гра -квест подобається молодшим школярам. Подібні заходи сприяють розвитку пам*яті. уваги, спритності, спостережливості та інших якостей. Учні вчаться орієнтуватися на місцевості та виконують цікаві завдання. Дякую.

  3. Цей квест розвиває пізнавальний інтерес у дітей, допомагає учням орієнтуватися на шкільному подвір’ї та заодно адаптуватися до шкільного життя. Чудові назви станцій, багато школярів прийняло участь. Дякую!

  4. Цей квест розвиває пізнавальний інтерес у дітей, допомагає учням орієнтуватися на шкільному подвір’ї та заодно адаптуватися до шкільного життя. Чудові назви станцій, задіяно багато школярів. Дякую!