mail@urok-ua.com

Квест-гра “Посвята у першокласники”

Мета заходу полягає у адаптації першокласників до школи і підвищення мотивації навчання, розвиток творчих здібностей, знайомити з квестом як активною формою роботи, розвивати пізнавальний інтерес, формувати вміння учнів орієнтуватися та читати маршрут за допомогою плану місцевості.

 • : Кушнір Алла Миколаївна, Яснопольська Ірина Петрівна, Завгородня Ганна Олександрівна, Паращенко Ольга Володимирівна
 • : вихователі
 • : Краматорська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №18
 • - Квест-гра «Посвята у першокласники»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
312

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Квест – це інтерактивне навчання. Це, перш за все, гра. Сюжет квесту захоплюючий, цікавий, правила чітко сформульовані й зрозумілі учасникам. Така активна форма проведення сприятиме підвищенню мотивації навчання і згуртує дитячий колектив.

 2. Сучасна гра -квест подобається молодшим школярам. Подібні заходи сприяють розвитку пам*яті. уваги, спритності, спостережливості та інших якостей. Учні вчаться орієнтуватися на місцевості та виконують цікаві завдання. Дякую.

 3. Цей квест розвиває пізнавальний інтерес у дітей, допомагає учням орієнтуватися на шкільному подвір’ї та заодно адаптуватися до шкільного життя. Чудові назви станцій, багато школярів прийняло участь. Дякую!

 4. Цей квест розвиває пізнавальний інтерес у дітей, допомагає учням орієнтуватися на шкільному подвір’ї та заодно адаптуватися до шкільного життя. Чудові назви станцій, задіяно багато школярів. Дякую!