super@urok-ua.com

Квест-гра “Посвята у першокласники”

Автор матеріалу: Квест-гра “Посвята у першокласники”

Мета заходу полягає у адаптації першокласників до школи і підвищення мотивації навчання, розвиток творчих здібностей, знайомити з квестом як активною формою роботи, розвивати пізнавальний інтерес, формувати вміння учнів орієнтуватися та читати маршрут за допомогою плану місцевості.

Вікно перегляду документа

  • : Кушнір Алла Миколаївна, Яснопольська Ірина Петрівна, Завгородня Ганна Олександрівна, Паращенко Ольга Володимирівна
  • : вихователі
  • : Краматорська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №18
  • - Квест-гра «Посвята у першокласники»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Квест – це інтерактивне навчання. Це, перш за все, гра. Сюжет квесту захоплюючий, цікавий, правила чітко сформульовані й зрозумілі учасникам. Така активна форма проведення сприятиме підвищенню мотивації навчання і згуртує дитячий колектив.

  2. Сучасна гра -квест подобається молодшим школярам. Подібні заходи сприяють розвитку пам*яті. уваги, спритності, спостережливості та інших якостей. Учні вчаться орієнтуватися на місцевості та виконують цікаві завдання. Дякую.

  3. Цей квест розвиває пізнавальний інтерес у дітей, допомагає учням орієнтуватися на шкільному подвір’ї та заодно адаптуватися до шкільного життя. Чудові назви станцій, багато школярів прийняло участь. Дякую!

  4. Цей квест розвиває пізнавальний інтерес у дітей, допомагає учням орієнтуватися на шкільному подвір’ї та заодно адаптуватися до шкільного життя. Чудові назви станцій, задіяно багато школярів. Дякую!