super@urok-ua.com

Літературно-музичний вернісаж «Франкове слово – це криниця»

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературно-музичний вернісаж «Франкове слово – це криниця»
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Сорокотязьке НВО "ЗОШ I-II ступенів-дитячий садок" Білоцерківської районної державної адміністрації

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Літературно-музичний вернісаж «Франкове слово – як криниця» – відкритий захід до дня вшанування у 2016 році пам’яті видатного українського письменника І.Франка.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Даний сценарій позакласного заходу — для проведення літературно-музичної композиції. Дібрано цікавий матеріал про життєвий і творчий шлях Івана Франка. Мені бракувало презентації, адже використано тільки два відеоролики (про обладнання взагалі не сказано). Дякую.

  2. Як гарно: “Франкове слово – це криниця!”. Я вже ознайомлена із іншою Вашою розробкою, яка мені надзвичайно сподобалась. Цілком погоджуюсь із думкою Наталії Вихрист про публікацію. Інсценізації – це завжди родзинка будь-якого заходу. Дякую!

  3. Залюбки побувала б на такому заході. Вірші, інсценізація… Але чому вернісаж? “ВЕРНІСА́Ж, у, чол. Закритий перегляд художньої виставки, а також перший день відкриття її.
    Академічний тлумачний словник”.

  4. Літературно-музичний вернісаж містить у собі інформаційний матеріал про життя та творчість Івана Франка. Використовується відеоролик з поезією поета . Доречним було б застосування декількох ігр, конкурсів, пов*язаних із темою, щоб діти себе відчули присутніми на вернісажі. Дякую!

  5. Лесю Анатоліївно! Ваш літературно-музичний вернісаж «Франкове слово – як криниця» побудований нормально ,але мало творчості у Вашому заході,мало унікальності,не розумію, для якого класу,якщо для старших,то ,чому казка для інсценізації, можна було б “Украдене щастя” .Для цікавості можна елемент вікторини чи гри якоїсь.Якусь придумати нагороду ( медальку або грамоту красиву з портретом І.Франка) для кращих любителів творчості І.Франка.