mail@urok-ua.com

Літературно-музичний вернісаж «Франкове слово – це криниця»

Літературно-музичний вернісаж «Франкове слово – як криниця» – відкритий захід до дня вшанування у 2016 році пам’яті видатного українського письменника І.Франка.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
136

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Як гарно: “Франкове слово – це криниця!”. Я вже ознайомлена із іншою Вашою розробкою, яка мені надзвичайно сподобалась. Цілком погоджуюсь із думкою Наталії Вихрист про публікацію. Інсценізації – це завжди родзинка будь-якого заходу. Дякую!

 2. Залюбки побувала б на такому заході. Вірші, інсценізація… Але чому вернісаж? “ВЕРНІСА́Ж, у, чол. Закритий перегляд художньої виставки, а також перший день відкриття її.
  Академічний тлумачний словник”.

 3. Літературно-музичний вернісаж містить у собі інформаційний матеріал про життя та творчість Івана Франка. Використовується відеоролик з поезією поета . Доречним було б застосування декількох ігр, конкурсів, пов*язаних із темою, щоб діти себе відчули присутніми на вернісажі. Дякую!

 4. Лесю Анатоліївно! Ваш літературно-музичний вернісаж «Франкове слово – як криниця» побудований нормально ,але мало творчості у Вашому заході,мало унікальності,не розумію, для якого класу,якщо для старших,то ,чому казка для інсценізації, можна було б “Украдене щастя” .Для цікавості можна елемент вікторини чи гри якоїсь.Якусь придумати нагороду ( медальку або грамоту красиву з портретом І.Франка) для кращих любителів творчості І.Франка.