mail@urok-ua.com

Літературний калейдоскоп «Великий Каменяр» (виховний захд для 5-11 класів)

Мета: збагатити знання учнів про І. Франка; допомогти зрозуміти його роль в історії української та світової культури; заповнити серця учнів гордістю за те, що вони — земляки Великого Каменяра; виховувати патріотизм, наполегливість, працьовитість, бажання займатися самоосвітою, бути досконалою людиною.

(У проведенні свята брали учні тих класів, де я працюю. Це 5.7,10 класи. Діти на сцені доповнювали, продовжували виступи один одного. Спільна робота згуртувала, здружила школярів. А це теж немаловажний фактор у роботі вчителя).

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сценарій заходу щодо змістового наповнення був послідовним і логічним. Але не можна ставити єдину мету, коли беруть участь діти різних вікових категорій; визначене виховне завдання не може бути реалізованим одним літературним калейдоскопом. Між учнями не було єдності, спочатку — 5 клас, потім — 7, 10; хоча б на фіналі всі разом з’явилися із заключними словами. Бракує презентації, відео, фотографій. Дякую.

  2. Такі заходи поглиблюють знання учнів про творчу діяльність класика української літератури,сприяють вивченню та популяризації творів письменника,виховують почуття гордості за свій народ,літературу,прагнення вивчати її. Дякую

  3. Підготовка до такого заходу – це значна праця вчителя, хоча завдяки цьому учні ще більше згуртувалися та стали ще ближчими до видатного митця слова Івана Франка. Дякую!

  4. Шановна Валентино Олександрівно! Ваш “Літературний калейдоскоп” об’ємний та цінний.Ви зібрали дуже багато матеріалу про І .Франка.Але матеріал,який Ви копіюєте, треба хоча б прибрати колір його,бо видно,що скопіювали. Більше творчості треба проявляти.Але все ж Ви молодець.

  5. Шановна Валентино Олександрівно! Ваш “Літературний калейдоскоп” об’ємний та цінний.Ви зібрали дуже багато матеріалу про І .Франка.Але матеріал,який Ви копіюєте, треба хоча б прибрати колір його,бо видно,що скопіювали. Більше творчості треба проявляти.Але все ж молодець.