mail@urok-ua.com

Літературний калейдоскоп «Великий Каменяр» (виховний захд для 5-11 класів)

Мета: збагатити знання учнів про І. Франка; допомогти зрозуміти його роль в історії української та світової культури; заповнити серця учнів гордістю за те, що вони — земляки Великого Каменяра; виховувати патріотизм, наполегливість, працьовитість, бажання займатися самоосвітою, бути досконалою людиною.

(У проведенні свята брали учні тих класів, де я працюю. Це 5.7,10 класи. Діти на сцені доповнювали, продовжували виступи один одного. Спільна робота згуртувала, здружила школярів. А це теж немаловажний фактор у роботі вчителя).

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
100

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Шановна Валентино Олександрівно! Ваш “Літературний калейдоскоп” об’ємний та цінний.Ви зібрали дуже багато матеріалу про І .Франка.Але матеріал,який Ви копіюєте, треба хоча б прибрати колір його,бо видно,що скопіювали. Більше творчості треба проявляти.Але все ж Ви молодець.

  2. Шановна Валентино Олександрівно! Ваш “Літературний калейдоскоп” об’ємний та цінний.Ви зібрали дуже багато матеріалу про І .Франка.Але матеріал,який Ви копіюєте, треба хоча б прибрати колір його,бо видно,що скопіювали. Більше творчості треба проявляти.Але все ж молодець.