Виховний літературний захід для учнів 7-8 класів “Поети Дніпропетровщини”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний літературний захід для учнів 7-8 класів “Поети Дніпропетровщини”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Дубовиківська СЗШ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей виховний захід проводиться  з метою ознайомлення з поетами – земляками, які не вивчаються шкільною програмою.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель намагається прищеплювати любов до поезії рідного краю. Учні знайомляться з біографією поетів малої батьківщини, з іхньою творчістю. Гадаю, вихованцям є чим гордитися. Вірші різної тематики, створюють творчу атмосферу.

  2. Ретельно підготовлено навчально-пізнавальний матеріал. Форма заходу, уявна подорож, допоможе учням розвивати уяву, творчі якості. Ніколи не чула про письменницю Ганну Світличну. Її поезія – це шедеври, які хочеться читати безперервно, насолоджуючись кожним вдало підібраним образним словом та символом. Дякую Вам за вірш про маму, його можна використати під час проведення заходу до дня матері.

  3. Матеріалу багато: розкриваються біографічні відомості про поетів Дніпропетровщини, висвітлюються їхні гарні вірші. Дуже чудові вірші про Лесю Українку та найдорожчих – матерів. Тут є з чим попрацювати, але в основному стандартні форми роботи. Можна було б урізноманітнити роботу за допомогою цікавих прийомів. На завершення можна було б провести з учнями вікторину. Робота варта уваги. Дякую!