Презентація “Письменники Дніпропетровщини” (для учнів середніх та старших класів)

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація “Письменники Дніпропетровщини” (для учнів середніх та старших класів)
Посада: Бібліотекар
Місце роботи: Філія Васильківська ЗОШ І-ІІ ст. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Петропавлівського р-ну Дніпропетровської обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Літературна Дніпропетровщина – поняття надзвичайно широке, складне, багатогранне, так само, як і весь літературний процес, від самого початку й до наших часів.
Література Дніпропетровщини твориться не ізольовано від іншого світу, вона органічно пов’язана з літературним життям України і усього світу і є часткою всесвітньої літератури. І треба цю літературу вивчати і знати, бо вона не бідніша і не гірша від літератур інших народів, бідні наші знання про неї.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація містить інформацію про життєвий і творчий шлях письменників Дніпропетровщини. Ознайомлення й літретаурне дослідження творів цих письменників – питання на сьогоднішній день цікаве й актуальне. Такі уроки наближають учнів до їхньої малої батьківщини, дають можливість пишатися тими, хто живе зовсім поруч. Дякую.

  2. Дуже добре, що бібліотекарі висвітлюють таку корисну інформацію про митців слова. Презентація є пізнавальною. Хоча можна таку презентацію збагатити цікавими фактами про письменників. Дякую!