super@urok-ua.com

Літературний КВК «Знавці зарубіжної літератури» для учнів 8-9 класів

Автор матеріалу: Літературний КВК «Знавці зарубіжної літератури» для учнів 8-9 класів

Захід проводиться у формі змагання між 8-9 класами. Метою є систематизувати набуті знання з даного предмету та зацікавити учнів читати художню літературу, розвивати звя’зне мовлення та логічне мислення.

Літературний КВК

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель, проводячи КВК, систематизув набуті знання з зарубіжної літератури, зацікавив учнів читати художню літературу, адже не секрет, що учні у такому віці не дуже люблять опановувати програмний матеріал, а КВК надає змогу позмагатись, так як побачила завдання, що треба було підготувати учням. Дякую.

  2. Дуже сподобався КВК “Знавці зарубіжної літератури”. На такому занятті можна добре перевірити знання учнів, розвивати їхнє мислення та мовлення. Гарно вчитель підготувала завдання для команд. Завжди актуальна робота із цитатами. Цікавою є вікторина з глядачами, допоможе їм збагатити знання із фольклору. Значне місце займає конкурс “Ти мені – я тобі”, коли учні гарно попрацювали над домашнім завданням. Конкурс капітанів , напевно, проводився за допомогою використання презентації. Дякую!

  3. Гарний епіграф,до якого вчитель звертається на початку уроку.Цікаве завдання на відповідність,виконавши яке ,команда отримала право відповідати першою.Цікава розминка.Учні виконували домашнє завдання:готували питання команді-суперниці і рекламу на прочитаний твір-робота прповодилась і вдома ,учні були зацікавлені.Домашнє завдання цікаве.А чи правильно я розумію,що до творів-анотація,а не реклама?Чи однаково? Бажано на таких заходах використання ікт.Дякую.