mail@urok-ua.com

Вікторина “Знавці української мови та літератури”

9 листопада – День української писемності та мови. Розробка вікторини “Знавці української мови та літератури” допоможе вчителям 3-х класів у цікавій формі провести захід.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вважаю, що для конкурсу знавців української мови та літератури завдання мають бути більш суттєвішими й цікавішими. Невиправдано два конкурси поспіль проводити для капітанів. На слайдах №№32, 33, 52 допущені мовні помилки (жахливо взагалі, а тим паче — на конкурсі знавців мови!).

  2. Вікторина сприяє зацікавленню учнів вивченням рідної мови. Презентація готова до використання для відповідних заходів. Кожен вчитель може доповнити , за бажанням, власною інформацією.Дякую за змістовну роботу.

  3. Свято, що називається “з пилу з жару” ми сьогодні також проводили схожий конкурс між третіми класами. Цікаві конкурси, змістовні завдання. Одне зауваження( думаю це просто випадкова помилка) “Петрику о котрій годині ти сьогодні прокинувся.?

  4. Прекрасний захід до Дня української писемності та мови. Розробка вікторини “Знавці української мови та літератури” допоможе вчителям 3-х класів у цікавій формі провести свято-змагання..