mail@urok-ua.com

Завдання для підготовки учнів до Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика

9 листопада вся Україна традиційно відзначає День української писемності та мови. В цей день в усіх школах та вищих навчальних закладах проводиться Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Мета конкурсу — виявити творчо обдаровану молодь, розвивати її потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традицій, плекати любов і повагу до національних джерел.

Конкурс ім. П. Яцика – це підтвердження того, що мова може стати підґрунтям для об’єднання „наших“ по всьому світу. Більш того, кожен, дивлячись на переможців, усвідомлює, наскільки змінюється Україна, як збільшується „українськість“, яку так хотів бачити у земляках П. Яцик. Меценат зазначав: „Мусимо виховувати в юних ту україноцентричність, яка й стане основою для піднесення України в майбутньому. Починаємо з мови, а водночас маємо на увазі й українську історію, й українську ідею, щоб усе це в сумі дало українську волю, українське диво“.

Тому даний матеріал може слугувати підґрунтям для виявлення обдарованих учнів . Він містить систему різнопланових завдань для роботи з учасниками конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Завдання охоплюють програмовий зміст 5 – 11 класів, включають елементи випереджувального навчання, вправи ускладненого та творчого характеру. Використання матеріалу допоможе організувати самостійну, групову та індивідуальну роботу в класах.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
375

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Клас! Ретельна, скрупульозна робота! За таким банком завдань можна справді різнобічно приготуватися, озброїтися мовними уміннями, щоб успішно справитися із випробуваннями конкурсу, який ось-ось має проходити на міжнародному рівні. Ваш творчий доробок надзвичайно актуальний!