mail@urok-ua.com

Завдання для підготовки учнів до Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика

9 листопада вся Україна традиційно відзначає День української писемності та мови. В цей день в усіх школах та вищих навчальних закладах проводиться Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Мета конкурсу — виявити творчо обдаровану молодь, розвивати її потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традицій, плекати любов і повагу до національних джерел.

Конкурс ім. П. Яцика – це підтвердження того, що мова може стати підґрунтям для об’єднання „наших“ по всьому світу. Більш того, кожен, дивлячись на переможців, усвідомлює, наскільки змінюється Україна, як збільшується „українськість“, яку так хотів бачити у земляках П. Яцик. Меценат зазначав: „Мусимо виховувати в юних ту україноцентричність, яка й стане основою для піднесення України в майбутньому. Починаємо з мови, а водночас маємо на увазі й українську історію, й українську ідею, щоб усе це в сумі дало українську волю, українське диво“.

Тому даний матеріал може слугувати підґрунтям для виявлення обдарованих учнів . Він містить систему різнопланових завдань для роботи з учасниками конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Завдання охоплюють програмовий зміст 5 – 11 класів, включають елементи випереджувального навчання, вправи ускладненого та творчого характеру. Використання матеріалу допоможе організувати самостійну, групову та індивідуальну роботу в класах.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цей банк завдань допоможе підготувати учнів до творчого конкурсу. Для кожного класу підібрано завдання відповідно до навчальної програми. Матеріал
    також можна використовувати на підсумковому етапі уроку.Дякую.

  2. Клас! Ретельна, скрупульозна робота! За таким банком завдань можна справді різнобічно приготуватися, озброїтися мовними уміннями, щоб успішно справитися із випробуваннями конкурсу, який ось-ось має проходити на міжнародному рівні. Ваш творчий доробок надзвичайно актуальний!