super@urok-ua.com

Банк завдань для підготовки учнів до участі в конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика

Автор матеріалу: Банк завдань для підготовки учнів до участі в конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика

Даний матеріал містить систему різнопланових завдань для роботи з обдарованими учнями – учасниками конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Завдання охоплюють програмовий зміст 3 класу, включають елементи випереджувального навчання, вправи ускладненого та творчого характеру. Використання матеріалу допоможе організувати самостійну групову та індивідуальну роботу в класі.

Банк завдань

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Тетяно Степанівно, ознайомилася з вашим збірничком завдань. Дуже хороша, на мою думку, розробка, бо містить схожі завдання, які зустрічаються на ЗНО. І якщо дитину, починаючи з початкових класів, поступово вчити, як виконувати такого плану завдання, то легко здадуть будь-яке ЗНО.

  2. Актуальна добірка завдань і в розрізі підготовки до конкурсу, і на звичайних уроках мови, і, навіть на класних годинах, присвячених національно-патріотичному вихованню. На мою думку, ця добірка має бути надрукована, щоб дати змогу вчителям користуватися в методичному кабінеті. Дякую!

  3. Хочу подякувати вчителю за корисний матеріал для роботи з обдарованими дітьми. Завдання потрібні для практикування, у першу чергу, для учнів початкової школи, які вперше братимуть участь у лінгвістичних конкурсах. Дякую за роботу.

  4. Дуже різноплановий матеріал. Деякі завдання можна використовувати на уроці як диференційовані. Дякую Вам, Тетяно Степанівно, за таку плідну та кропітку роботу. Візьму завдання до своєї скарбнички.

  5. Тетяно Степанівно, ваша розробка дуже корисна для вчителів української мови, які практично працюють з обдарованими дітьми. Але вважаю, що такі завдання можна давати дітям, які і не приймають участь у конкурсі Яцика, а пізнають чарівний світ мови. Цікаво.

    1. Звичайно, Світлано! Немає меж вдосконаленню дитини. Додаткова робота – це не тільки підготовка до майбутнього ЗНО, а й підвищення самооцінки дитини. “Я можу!” – це майбутнє “Я хочу знати більше!”