mail@urok-ua.com

Сценарій виступу( з презентацією) рою «Нащадки козаків» на міському конкурсі «Ватра» у межах Всеукраїнської юнацької гри-змагання «Джура»

Сценарій виступу( з презентацією) рою «Нащадки козаків» на міському конкурсі «Ватра» у межах Всеукраїнської юнацької гри-змагання «Джура»
Сценарій виступу зацікавить відповідальних за проведення гри-змагання «Джура». Коротко( 10-12 хвилин), яскраво, змістовно!

Сценарій заходу

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
3207

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дякую, Тетяно Миколаївно, за такий чудовий сценарій свята! Гарний пібір патріотичних пісень і віршів. Обов*язкого використаю ваш досвід у своїй роботі! Яскрава і змістовна презентація.

  2. Дана розробка знайомить учнів з народними обрядами, дівочою долею у давні часи. Свято виховує моральні чесноти , про які слід пам*ятати впродовж життя. Захід супроводжується інсценізацією , доповнюється патріотичною піснею. Вчител пропонує переглянути фото , що є дуже корисним доповненням.

  3. За вимогою часу національно – патріотичні ігри стають все більш популярними серед молоді. Публікація Тетяни Миколаївни дозволяє перенестися в українське село на вечорниці. Сценарій надзвичайний,наповнений звичаями і обрядами наших прадідів.