super@urok-ua.com

Сценарій виступу( з презентацією) рою «Нащадки козаків» на міському конкурсі «Ватра» у межах Всеукраїнської юнацької гри-змагання «Джура»

Автор матеріалу: Сценарій виступу( з презентацією) рою «Нащадки козаків» на міському конкурсі «Ватра» у межах Всеукраїнської юнацької гри...

Сценарій виступу( з презентацією) рою «Нащадки козаків» на міському конкурсі «Ватра» у межах Всеукраїнської юнацької гри-змагання «Джура»
Сценарій виступу зацікавить відповідальних за проведення гри-змагання «Джура». Коротко( 10-12 хвилин), яскраво, змістовно!

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Розроблений сценарій патріотичного характеру характеризується гармонійним поєднанням музично – літературним матеріалом. Свято обладнане усім необхідним для створення незабутньої атмосфери народної забави.
    Цікаво,колоритно, пізнавально. Дякую.

  2. Дякую, Тетяно Миколаївно, за такий чудовий сценарій свята! Гарний пібір патріотичних пісень і віршів. Обов*язкого використаю ваш досвід у своїй роботі! Яскрава і змістовна презентація.

  3. Дана розробка знайомить учнів з народними обрядами, дівочою долею у давні часи. Свято виховує моральні чесноти , про які слід пам*ятати впродовж життя. Захід супроводжується інсценізацією , доповнюється патріотичною піснею. Вчител пропонує переглянути фото , що є дуже корисним доповненням.

  4. За вимогою часу національно – патріотичні ігри стають все більш популярними серед молоді. Публікація Тетяни Миколаївни дозволяє перенестися в українське село на вечорниці. Сценарій надзвичайний,наповнений звичаями і обрядами наших прадідів.