mail@urok-ua.com

Сценарій виступу( з презентацією) рою «Нащадки козаків» на міському конкурсі «Ватра» у межах Всеукраїнської юнацької гри-змагання «Джура»

Сценарій виступу( з презентацією) рою «Нащадки козаків» на міському конкурсі «Ватра» у межах Всеукраїнської юнацької гри-змагання «Джура»
Сценарій виступу зацікавить відповідальних за проведення гри-змагання «Джура». Коротко( 10-12 хвилин), яскраво, змістовно!

Сценарій заходу

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.3 з 5)
9697

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Розроблений сценарій патріотичного характеру характеризується гармонійним поєднанням музично – літературним матеріалом. Свято обладнане усім необхідним для створення незабутньої атмосфери народної забави.
  Цікаво,колоритно, пізнавально. Дякую.

 2. Дякую, Тетяно Миколаївно, за такий чудовий сценарій свята! Гарний пібір патріотичних пісень і віршів. Обов*язкого використаю ваш досвід у своїй роботі! Яскрава і змістовна презентація.

 3. Дана розробка знайомить учнів з народними обрядами, дівочою долею у давні часи. Свято виховує моральні чесноти , про які слід пам*ятати впродовж життя. Захід супроводжується інсценізацією , доповнюється патріотичною піснею. Вчител пропонує переглянути фото , що є дуже корисним доповненням.

 4. За вимогою часу національно – патріотичні ігри стають все більш популярними серед молоді. Публікація Тетяни Миколаївни дозволяє перенестися в українське село на вечорниці. Сценарій надзвичайний,наповнений звичаями і обрядами наших прадідів.