super@urok-ua.com

Свято – конкурс. Ми маленькі козачата, ми нащадки козаків.

Автор матеріалу: Свято – конкурс. Ми маленькі козачата, ми нащадки козаків.

Свято – конкурс. Ми маленькі козачата, ми нащадки козаків і презентація до свята. Цей матеріал може бути корисний вчителю і організатору по позакласній роботі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Бабій Галина Степанівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Старогутівська загальноосвітня школа
  • Свято – конкурс
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Матеріал можна додати до своєї методичної скарбнички як вчителю, так і педагогу-організатору, вихователю.Сценарій патріотичного спрямування. захід супроводжує пізнавальна презентація, ігрові моменти додали б своєрідну родзинку . Дякую!

  2. Хороша патріотична добірка і віршів, і пісень. Все гарно описано. Матеріал цікавий і пізнавальний. Єдине, чого бракує, то це справжніх козацьких розваг, бо козаки дуже полюбляли силою помірятись.)

  3. Матеріал заходу містить в собі багато навчального та виховного елементів. Але за структурою аж надто традиційно – вірші, пісні. Рекомендую додати ігрові моменти. Дякую.

  4. Свято – конкурс навчає учнів любити рідний край, Вітчизну. Сценарій патріотичного характеру. Презентація пізнавальна , має гарний ілюстрований матеріал. Міжпредметні зв’язки ( література, історія, музичне, образотворче мистецтво) допомогли реалізувати мету заняття. Дякую.