mail@urok-ua.com

Дидактичні матеріали ( Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія)

Дидактичні матеріали ( Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія)
У збірці поданий матеріал, який буде опорою вчителю на уроках української мови під час вивчення теми «Фонетика. Графіка . Орфоепія. Орфографія» у 5 класі. Це система вправ та завдань, направлених на розвиток психофізіологічних процесів учнів на всіх етапах вивчення навчального матеріалу .
Систематичне використання вправ такого типу на уроках не тільки допомагатиме вивченню чи закріпленню матеріалу, а й розвиватиме психічні процеси дитини: зорову, слухову, логічну пам’ять, логічне мислення, мовлення, вдосконалюватиме творчі здібності.
Завдання такого типу можна подавати на уроці в органічному зв’язку з темою уроку або ж можуть бути “Хвилинки відпочинку”, “Психологічні хвилинки”, під час яких учні корисно відпочиватимуть, переключивши свою увагу на цікаві вправи .

 • : Сітарук Людмила Харитонівна
 • : учитель української мови і літератури
 • : ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Соловичі Турійського району Волинської області
 • Дидактичні матеріали Фонетика. Графіка.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
3789

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Без сумніву, дана збірка дидактичних завдань – то є знахідка для вчителя-словесника. Вона містить цікаві завдання різного характеру, враховуючи вікові особливості школярів. Вправи можна використовувати на різних етапах уроку. Це величезна клопітка робота вчителя . Людмило Харитонівно, щиро Вам дякую, зичу здоров’я!

 2. Завдання подані до тем “Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія” є чітко розподіленими по темі, завдання різнорівневі та різного типу. Їх можна використовувати на кожому уроці як методичні прийоми, вправи, або ж на їх основі підібрати завдання для контролю знань учнів. Дякую за матеріал, Людмило Харитонівно.