mail@urok-ua.com

Комплект карток для 5 класу “Рослинна орфографія”

Комплект складається із 24-х роздавальних карток. На картці міститься кольорове зображення рослини та цікавий текстовий матеріал і граматичне завдання для його опрацювання. Зміст текстового матеріалу відповідає вимогам соціокультурної змістової лінії – це відомості про рослини в народній уяві (повір’я, легенди, прислів’я, загадки), про їхню символіку, походження назв, лікувальні властивості, особливості розвитку. Граматичні завдання дають змогу перевірити знання учнів з розділу «Орфографія» (завдання № 2, № 3), уміння визначати стилі мовлення (завдання № 1), здатність творчо застосовувати вивчене (завдання № 4).

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
58

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Вчитель надає творчий доробок, який зацікавить учнів вивчати як українську мову, так і природознавство. Гадаю, матеріал допоможе колегам зробити навчання цікавим. корисним та сучасним. Дякую.

  2. Переконана, що рослинна орфографія допоможе учням опанувати правила правопису. Використовуючи такі роздавальні картки, учитель розвиває орфографічні та пізнавальні навички. Цікавий дидактичний матеріал стане в нагоді вчителям- словесникам.Дякую.

  3. Із великим інтересом ознайомилась із “Рослинною орфографією” Валентини Вікторівни.За допомогою таких карток школярі розвивають свої знання про різні рослини,і разом вчаться правильно писати слова,оформляти та складати речення.Дякую