Комплект карток для 5 класу “Рослинна орфографія”

Автор публікації
Автор матеріалу: Комплект карток для 5 класу “Рослинна орфографія”
Посада: учитель українськоїмови та літератури
Місце роботи: КЗ "Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Комплект складається із 24-х роздавальних карток. На картці міститься кольорове зображення рослини та цікавий текстовий матеріал і граматичне завдання для його опрацювання. Зміст текстового матеріалу відповідає вимогам соціокультурної змістової лінії – це відомості про рослини в народній уяві (повір’я, легенди, прислів’я, загадки), про їхню символіку, походження назв, лікувальні властивості, особливості розвитку. Граматичні завдання дають змогу перевірити знання учнів з розділу «Орфографія» (завдання № 2, № 3), уміння визначати стилі мовлення (завдання № 1), здатність творчо застосовувати вивчене (завдання № 4).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Зацікавила Ваша робота. Ви – вчитель – новатор, впроваджуєте у навчальний процес новітні технології. Використаний комплект карток на уроці – це цікаво, творчо. А, головне, це значно зацікавить учнів виконувати завдання. Я вважаю, що цей досвід заслуговує на впровадження в педагогічну практику. Дякую!

  2. Вчитель надає творчий доробок, який зацікавить учнів вивчати як українську мову, так і природознавство. Гадаю, матеріал допоможе колегам зробити навчання цікавим. корисним та сучасним. Дякую.

  3. Переконана, що рослинна орфографія допоможе учням опанувати правила правопису. Використовуючи такі роздавальні картки, учитель розвиває орфографічні та пізнавальні навички. Цікавий дидактичний матеріал стане в нагоді вчителям- словесникам.Дякую.

  4. Із великим інтересом ознайомилась із “Рослинною орфографією” Валентини Вікторівни.За допомогою таких карток школярі розвивають свої знання про різні рослини,і разом вчаться правильно писати слова,оформляти та складати речення.Дякую