Урок-змагання із загальної фізичної підготовки з елементами фестивалю «Нащадки козацької слави»

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-змагання із загальної фізичної підготовки з елементами фестивалю «Нащадки козацької слави»
Посада: вчитель фізичної культури
Місце роботи: КЗ "Лиманська ЗОШ І – ІІІ ст."

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок-змагання для учнів 8-го класу із загальної фізичної підготовки з елементами фестивалю «Нащадки козацької слави» складається із таких завдань: Удосконалювати виконання випробувань на спритність, «човниковий» біг 4х9м, силу піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 30 секунд. Сприяти розвитку швидкісно-силових якостей під час виконання стрибка у довжину з місця, акцентувати увагу на відштовхуванні двома ногами. Формуванню стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом, патріотичного та морального загартування молоді, відродження національних традицій здорового способу життя.

Урок-змагання

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Використання елементів технології Критичного мислення, створення ситуації, що спонукає учнів активно формулювати свої пропозиції і ідеї, бажання дізнатися нове; спонукання учнів самостійно знайти відповіді на ці запитання, створюючи ситуації гри; творчого ставлення до навчальної діяльності, розвитку вміння чути і слухати один одного, поважати чужу думку все це відбувається за рахунок проведення даних уроків.

  2. Учні обожнюють уроки фізичної культури, а уроки-змагання ще більше їх зацікавлять. Вчителем подається чіткий план роботи на уроці, де учні зможуть себе проявити відповідно за вказаними вимогами. Перегляд цікавих слайдів – це вдала ідея. Дякую!