mail@urok-ua.com

Сценарій спортивного свята «Спритні малята» для учнів 3 класів ( виховний захід)

Сценарій спортивного свята «Спритні малята» для учнів 3 класів ( виховний захід)
У спортивному заході взяли участь учні 3-го класу та їх батьки. Діти разом з батьками змагалися у конкурсах по силі, швидкості та кмітливості. У змаганнях також використовували елементи аеробіки. Ціль заходу є формування духовної, фізично розвиненої, національно свідомої особистості, виховання з користю, використовування свого вільного часу для здоров’я та мікроклімату сім’ї.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Кулак Вікторія Вікторівна
  • : Вчитель фізичної культури
  • : Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.Стрельченка
  • Сценарій спортивного свята
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вікторія Вікторівна подібними заходами зацікавлює дітей до регулярних занять фізичною культурою. Також здійснюється процес патріотичного виховання. Фото допомагають побачити хід спортивного свята. Дякую.

  2. Спортивні свята дуже люблять діти, а особливо , коли ще й поруч є рідні люди- батьки. Сподобалися естафетні конкурси. Доречно було використано релаксні вправи для відновлення дихання. Сподіваюся, що свято пройшло на славу!

  3. В нашій школі вже стало традицією проводити спортивне свято “Тато, мама, я – спортивна сім’я”. Дітям дуже подобається, та й батьки не з меншим інтересом і захопленням беруть участь. Я взяла на замітку нові естафети. Спасибі Вам

  4. Саме такі спільні свята разом з батьками викликають в учнів більший інтерес, активізує їх. Окрім того, родинні свята налагоджують взаємовідносини в родині, сім’я об’єднується, з’являється спільний інтерес, в даному випадку – перемога.