mail@urok-ua.com

Сценарій спортивного свята «Спритні малята» для учнів 3 класів ( виховний захід)

Сценарій спортивного свята «Спритні малята» для учнів 3 класів ( виховний захід)
У спортивному заході взяли участь учні 3-го класу та їх батьки. Діти разом з батьками змагалися у конкурсах по силі, швидкості та кмітливості. У змаганнях також використовували елементи аеробіки. Ціль заходу є формування духовної, фізично розвиненої, національно свідомої особистості, виховання з користю, використовування свого вільного часу для здоров’я та мікроклімату сім’ї.

Сценарій заходу

 • : Кулак Вікторія Вікторівна
 • : Вчитель фізичної культури
 • : Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.Стрельченка
 • Сценарій спортивного свята
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
760

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Спортивні свята дуже люблять діти, а особливо , коли ще й поруч є рідні люди- батьки. Сподобалися естафетні конкурси. Доречно було використано релаксні вправи для відновлення дихання. Сподіваюся, що свято пройшло на славу!

 2. В нашій школі вже стало традицією проводити спортивне свято “Тато, мама, я – спортивна сім’я”. Дітям дуже подобається, та й батьки не з меншим інтересом і захопленням беруть участь. Я взяла на замітку нові естафети. Спасибі Вам

 3. Саме такі спільні свята разом з батьками викликають в учнів більший інтерес, активізує їх. Окрім того, родинні свята налагоджують взаємовідносини в родині, сім’я об’єднується, з’являється спільний інтерес, в даному випадку – перемога.