mail@urok-ua.com

Сценарій спортивного свято “Сильні, сміливі, спритні”

Спортивне свято з елементами родинного.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Таке свято користується великим успіхом, учні чекають його з нетерпінням, воно об’єднує їх з батьками. Разом з рідними діти ще більше намагаються проявити свою спритність, кмітливість, наполегливість, витривалість. Дякую!

  2. Гарне спортивне свято вирізняється інтегрованістю, нестандартним підходом до реалізації мети. Використані вірші, загадки, прислів’я створюють незабутню атмосферу свята. Позитивом є те, що активну участь у заході беруть батьки класу. Дякую за цікаву ідею.

  3. О, спорт, о,спорт! Надзвичайно любима тема малих школяриків. І якщо проводиться свято такого масштабу та ще й з залученням батьків, друзів – це супер! Прекрасна ідея: провести спортивне свято “Сильні, Сміливі, Спритні”. Це ж крім спортивних змагань були і вірші, і пісні, інсценівки та смішинки. Справжнє свято!!!

  4. Яке чудове свято! Вчитель добре продумав хід заходу, задіяв багато учнів-читців. Свято інтегроване з читанням, музикою, де кожен учень міг себе проявити. Дякую!

  5. Гарний спортивний захід. Крім самих спортивних заходів описані ще загадки для вболівальників, вірші-гуморинки, які роблять свято цікавішим.