super@urok-ua.com

Сценарій спортивного заходу “Веселі старти”

Автор матеріалу: Сценарій спортивного заходу “Веселі старти”

Сценарій спортивного заходу “Веселі старти”
Сценарій спортивного свята для учнів початкових класів
Мета: створити атмосферу свята в грі-змаганні; виховувати любов до фізкультури та спорту; розвивати пам’ять, увагу, долати труднощі; зміцнювати здоров’я; виховувати в учнів почуття дружби, колективізму

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Петрик Олена Сергіївна
  • : вчитель початкових класів
  • : ЗОШ І-ІІІ ст.с. Зелена
  • Сценарій спортивного свята
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сценарій спортивного свята демонструє гарну роботу вчителя та учнів.Ігровий матеріал відповідає віковій категорії. Все продумано,учні не лише змагаються , а й вчаться дружити та допомагати одне одному, підтримувати. Дякую.

  2. У Вас вийшло веселе, добре, емоційне свято. Діти люблять рухливі ігри змагального характеру і з задоволенням беруть у них активну участь, отримують позитивний заряд і зміцнюють дружні відносини.

  3. Дякую вам, Олено Сергіївно, за сценарій спортивного свята, де спортивні вправи чередуються з загадками, гумором. Дійсно відчуваєш атмосферу свята, гарного настрою на заході. Дуже добре, що є заключне слово вчителя. бо вона націлене на те, щоб кожним учнем потім пишалися батьки. Цікава розробка.

  4. Спортивне свято сприяє розвитку рухової активності учнів та фізичних якостей. Учні показують свою спритність, силу, витривалість . Чітко продумана структура заходу. Гра з глядачами зацікавлює присутніх.