mail@urok-ua.com

Презентація збірника завдань з української мови з коментарем їх виконання

Пропоновані завдання розраховані на самостійно-творчу діяльність учнів і допоможуть тим, хто хоче підвищити рівень знань з рідної мови, правильно та системно організувати самостійну роботу, тренувати навики правопису та пунктуації. Вчитель матиме можливість з найменшими витратами часу організувати самостійну індивідуальну і групову роботу учнів, скоригувати діяльність, спрямовану на усунення виявлених прогалин в знаннях учнів. А учні зможуть ефективно проконтролювати рівень своєї мовної підготовки, правописних навиків. Подані завдання є своєрідним “банком даних”, яким учитель і учень можуть користуватися залежно від конкретних умов, поставленої мети, можливостей окремого учня і навчальної групи. Вони допоможуть вчителеві та випускникові підготуватися до державної підсумкової атестації з української мови – зовнішнього незалежного оцінювання.

У презентації представлені фрагменти збірника.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сьогодні складно уявити собі хоча б один захід без залучення інформаційних технологій або виступ учнів на уроках без застосування ІТ.Презентація Валентини Олександрівни дає можливість учням тренувати навики з правопису та орфографії невимушено та просто.Дякую

  2. Розумно, вдало, толково побудована презентація, яка містить цікаві завдання для виконання. Презентація яскраво оформлена. До створення даної презентації докладено багато зусиль. Презентація вдало презентує збірник. Дякую за роботу.