mail@urok-ua.com

Виховна година-КВК “Знавці права” для учнів 6-го класу

Я запрошуємо Вас у світ права. Право – це важливе досягнення цивілізації, що виникло ще в давнину і протягом тривалого часу впливало на життя суспільства в цілому й кожної людини зокрема. Знання та свідоме застосування правових норм робить життя людини ефективним, безпечним, а отже і більш щасливим. Наше завдання сьогодні щоб ви по-новому подивилися на право, щоб у грі краще засвоїли його норми. Я сподіваюся розбудити ваш інтерес до цієї необхідної науки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Виховна година знайомить учнів з основними правами, які необхідні знати у житті.Ведучі вдало створюють переходи від конкурсу до конкурсу, гарно ведуть програму. Завдання цікаві, дозволяють розвивати ситуативне мислення, кожен може проявити себе якнайкраще.

  2. Задум проведення такої вікторини цікавий, але, як на мене, забагато обговорень. Конкурси здебільшого побудовані на запитаннях і відповідях. Цікавий конкурс “Правопорушення в мультфільмах” можна було б зробити інакше: показати уривки, а діти нехай пояснюють правопорушення, які помітили.Також конкурс “Ситуація” міг бути цікавішим, якби одна команда розіграла сценку, зазначену у картці, а інша пояснила порушені права. Але в цілому задум хороший.