mail@urok-ua.com

Людські чесноти. 3 клас. Предмет “Я у світі” (конспект уроку та презентація)

Нова українська школа націлена на формування ціннісного ставлення й судження, які служать базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії з суспільством.
Я глибоко переконана, що справжнє виховання полягає в тому, щоб моральний ідеал добра, правди, честі, духовної праці жив у кожному дитячому серці, утверджувався в активній діяльності як невід’ємна частина власного єства, власної думки, почуттів і намірів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Проста, цікава, продумана і результативна вправа “Асоціативний кущ”. Чудова вправа на саморефлексію “Лист самооцінювання”. А практичний дослід – майстерна вправа вчителя. Кожне завдання підібране так, щоб діти вчилися думати, аналізувати. І весь урок підкріплений мультимедіа, що підсилює сприйняття основних понять теми уроку. Згідна з попереднім коментарем: це шедевр!

  2. Урок сприяє розвитку добрих, гуманних почуттів, обговорення ситуацій, висловлювання до ситуацій, лист самооцінки дають розкритися кожній дитині, створюється позитивний емоційний настрій. Урок гарно проілюстрований наочними матеріалами.

  3. Урок-шедевр. Без перебільшень. Дякую за таку роботу. Вчителю можна поставити оцінку 12. Не просто витримані всі етапи уроку, вони продумані, підібрані форми роботи, які викликають у дітей цікавість, захоплення, закладають в серцях основи моралі, добра, справедливості та милосердя.