mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 10 класу на тему “Предмет вивчення лексикології. Лексичне значення слова”

У розробці подається конспект уроку із теми “Лексикології”. Цей урок має за мету поглибити знання учнів із розділу мовознавства «Лексикологія», вивченої у попередніх класах, сформувати поняття про функцію слова, його лексичне значення, ознайомити з поняттям „словниковий склад мови”, формувати навички використання тлумачного словника; збагачувати словниковий запас, формувати увагу до слова; розвивати усне й писемне мовлення, розвивати логічне мислення, вміння користуватися довідковою літературою (словниками); виховувати повагу до слова та бажання робити своє мовлення образним, багатим, змістовним.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Олена Миколаївна намагається поглибити знання учнів, використовуючи ефективні форми та методи навчання. Подобається , як вчитель проводить підсумок уроку, діти в цікавій формі узагальнюють знання.

  2. Для закріплення знань з навчальної теми “Лексикологія” учителем використано багато видів робіт (пошуково-вибіркова,словникова, досліджувальна, самостійна).
    Це вдосконалює навички старшокласників у роботі зі Словом. Перед нами робочий конспект уроку, який демонструє досягнення мети та цілей заняття.Дякую.