Майстер-клас “Інтерактивні вправи на уроках в початкових класах”

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер-клас “Інтерактивні вправи на уроках в початкових класах”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Хакрівська гімназія №12

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Використання інтерактивних вправ на уроках в початковій школі необхідне для розвитку мотиваційної сфери в молодших школярів і для підвищення рівня пізнавальної активності. В презентації наведені приклади інтерактивних вправ, які можна застосовувати на різних етапах уроку.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Використання інтерактивних вправ на уроках в початковій школі необхідне для розвитку мотиваційної сфери в молодших школярів і для підвищення рівня пізнавальної активності. Інтерактивні вправи можна застосовувати на різних етапах уроку. Вони активізують учнів на уроці та завжди їм подобаються. Такі вправи показують учням світ навчання з іншого боку – і це приносить їм радість і задоволення. Діти із захопленням виконують такі творчі та цікаві завдання. Ви молодець Успіхів вам.

  2. Інтерактивні вправи пробуджують у дитячій свідомості пізнавальні якості, викликають бажання вчитися, пізнавати нове. Нова школа вимагає від вчителя більш творчості, нестандартності. Дана підбірка стане в нагоді вчителям при плануванні нестандартних та інтерактивних уроків.

  3. Ваш досвід заслуговує уваги не тільки молодих фахівців, але і вчителів зі стажем. Дуже важливо іноді відходити від традиційних уроків закріплення навичок і показувати учням світ навчання з іншого боку!

  4. Чудова презентація, цікаві ігри. Думаю, діти із захопленням виконують такі творчі та цікаві завдання. Особливо сподобалась гра, де потрібно швидко читати одні слова, щоб утворилися інші! І на світлинах чудові, життєрадісні діти! Одразу видно, що навчання приносить їм радість і задоволення.

  5. Вважаю, досить професійно ділитися досвідом з теми, над якою працює вчитель, на майтер – класах. Бажалося б перечитати текстовий варіант роботи, адже не кожен слайд зрозумілий. Наповнюваність презентації достатня. Яскраві фотосвітлини з трудової діяльності педагога допомагають скласти професійний портрет.

  6. Цікавий майстер – клас Ви ,Ірино Олександрівно, провели , багато різних ігор використали, вони активізують учнів на уроці та завжди їм подобаються. Не скрізь є розписана методика проведення їх,при написанні у Вас є помилки, перевірте написане.Роботу Ви провели велику ,тому дякую Вам за це.