mail@urok-ua.com

Майстер-клас “Інтерактивні вправи на уроках в початкових класах”

Використання інтерактивних вправ на уроках в початковій школі необхідне для розвитку мотиваційної сфери в молодших школярів і для підвищення рівня пізнавальної активності. В презентації наведені приклади інтерактивних вправ, які можна застосовувати на різних етапах уроку.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1482

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Інтерактивні вправи пробуджують у дитячій свідомості пізнавальні якості, викликають бажання вчитися, пізнавати нове. Нова школа вимагає від вчителя більш творчості, нестандартності. Дана підбірка стане в нагоді вчителям при плануванні нестандартних та інтерактивних уроків.

  2. Ваш досвід заслуговує уваги не тільки молодих фахівців, але і вчителів зі стажем. Дуже важливо іноді відходити від традиційних уроків закріплення навичок і показувати учням світ навчання з іншого боку!

  3. Чудова презентація, цікаві ігри. Думаю, діти із захопленням виконують такі творчі та цікаві завдання. Особливо сподобалась гра, де потрібно швидко читати одні слова, щоб утворилися інші! І на світлинах чудові, життєрадісні діти! Одразу видно, що навчання приносить їм радість і задоволення.

  4. Вважаю, досить професійно ділитися досвідом з теми, над якою працює вчитель, на майтер – класах. Бажалося б перечитати текстовий варіант роботи, адже не кожен слайд зрозумілий. Наповнюваність презентації достатня. Яскраві фотосвітлини з трудової діяльності педагога допомагають скласти професійний портрет.

  5. Цікавий майстер – клас Ви ,Ірино Олександрівно, провели , багато різних ігор використали, вони активізують учнів на уроці та завжди їм подобаються. Не скрізь є розписана методика проведення їх,при написанні у Вас є помилки, перевірте написане.Роботу Ви провели велику ,тому дякую Вам за це.