super@urok-ua.com

Матеріали до уроків німецької мови “Wer ist das?” та “Was ist das?”

Автор матеріалу: Матеріали до уроків німецької мови “Wer ist das?” та “Was ist das?”

Матеріал до уроку німецької мови як другої іноземної у п’ятому класі (перший рік вивчення мови) за підручником «Німецька мова» авторів Сотникової C., Білоусової Т.

Матеріал містить дидактичну інформацію для складання календарного та поурочного планів з вказанням тематик ситуативного спілкування та мети уроку, мовного інвентаря (лексики та граматики), очікуваних результатів наприкінці уроку, інтегрованих змістових ліній (екологічна безпека та сталий розвиток, громадянська відповідальність, здоров’я та безпека, підприємливість та фінансова грамотність) та ключових компетентностей.

Друга частина додаткового матеріалу являє собою словник-довідник з усіма основними лексичними одиницями, що зустрічаються в уроці підручника.

Третя частина матеріалу являє собою розробку самостійної письмової роботи (тривалістю орієнтовно до 5 хвилин) для контролю засвоєного матеріалу в кінці уроку. Завдання подані на одному листку для зручності. Самостійну роботу можна роздрукувати та роздати учням. Виконувати завдання можна відразу на листочку.

Даний матеріал може виступати в якості опори вчителю для підготовки до уроку, планування або як базис для створення власних матеріалів до даного уроку німецької мови, адже містить готові лексичні одиниці,завдання та дидактичні підказки , які можна використовувати для створення інтерактивних матеріалів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *