mail@urok-ua.com

Матеріали конкурсу “Учитель року – 2017”

Досвід Жукової Євгенії Олександрівни полягає в тому, що вона, творчо підходячи до методики викладання предметів у початкових класах, шляхом поєднання у навчальному процесі традиційного навчання і інтерактивних технологій, використовуючи завдання пізнавального характеру, цікавий ігровий, дидактичний матеріал, отримує можливість більш поглиблено працювати над розвитком творчого мислення школярів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Творчій та талановитий вчитель це справжній скарб для учнів і для школи. Він бачить світло в кожному своєму учневі, розвиває їх творчість, активність, наполегливість. Автор є таким вчителем, який постійно розвивається та працює над собою. Бажаю успіхів!!!

  2. Пані Євгеніє! Ваш досвід базується на науково-методичному фундаменті, містить передові педагогічні ідеї та Ваші власні. Видно, що Ви навчаєте своїх учнів не тільки читати, писати, рахувати, а головне – любити і шанувати людей, Батьківщину, поважати старших. Дякую за досвід! Подальших успіхів!

  3. Дякую, Євгеніє Олександрівно, за Ваш досвід. Робота естетично оформлена. Послідовно викладено зміст теми, над якою Ви працюєте. Найбільшу методичну цінність мають додатки. Запропоную своїм учням заримувати їх імена.