Семінар-практикум «Творчий учитель – який він? Я – творча особистість!»

Мета: формувати мотивацію педагогів до самоаналізу, осмислити рівень розвитку педагогічних компетентностей; розвивати творчі здібності вчителів; удосконалювати логічне та просторове мислення, уяву; пошук шляхів і способів співпраці одне з одним так, щоб легко та швидко досягти спільної мети.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я вважаю, що всі вправи є ефективними, і все зажежить від духовного збагачення вчителя та його творчості, саме тоді можна говорити про успішність розвитку творчого потенціалу учня. Вдало сказано: “У кожного свій дар від Бога”. Треба цей дарунок не загубити. Дякую!

  2. Безумовно, автор роботи – це творча особистість. Я вважаю, що під час семінару його учасники почували себе невимушено та зможуть запозичити і для своєї практики продемонстровані вправи. Дякую!

  3. Кожен з нас, педагогів, просто приречений на творчість і тому тема семінару-практикуму є актуальною та цікавою. Вдячна автору за матеріал, який має практичне застосування. Сподобалися вправи, які використані на занятті. Думаю, такий захід проходить жваво, цікаво, весело та корисно для кожного учасника.