Семінар – тренінг класних керівників

Даний матеріал допоможе заступнику директора з виховної роботи провести цікавий семінар з класними керівниками щодо сучасного змісту морального виховання, виробити цілісну модель виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей як орієнтовної для проектування моделей виховної системи школи, актуалізувати понятійний апарат педагогів, теоретичні та практичні знання з даної проблеми.

Вікно перегляду документа

  • : Злидніченко Марина Геннадіївна
  • : заступник директора з виховної роботи
  • : Водянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області
  • -Семінар – тренінг класних керівників
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Думаю, що учасники такого семінару отримають величезну насолоду від участі в ньому. Заняття є змістовним. Хороший задум із заповненням картки “Сім заповідей класного керівника”. Дуже люблю притчі, вони мотивуючі, що також спостерігається у матеріалі. Дякую!

  2. Яка ви молодець! Гарний матеріал, гарний тренінг. Я б на такому сама залюбки побувала б. Заняття, уявляю, пройшло весело та невимушено. І з користю. Дякую.

  3. Надзвичайно цікава методична розробка. Під час даного тренінгу задіяні всі учасники, сподобався оригінальний початок, наповнення валізи, вибір капелюшків та тлумачення їх значень. Теоретичний матеріал ,завдяки інтерактивним завданням, легко сприймається та запам*ятовується. Повчальною є легенда про метелика. Дякую!

  4. Дякую за креативну методичну розробку. Поєднання теоритичного матеріалу щодо морального виховання із тренінговими методиками сприяє залученню педагогів до активної діяльності та подальшій реалізації у своїй виховній діяльності.