mail@urok-ua.com

Семінар – тренінг класних керівників

Даний матеріал допоможе заступнику директора з виховної роботи провести цікавий семінар з класними керівниками щодо сучасного змісту морального виховання, виробити цілісну модель виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей як орієнтовної для проектування моделей виховної системи школи, актуалізувати понятійний апарат педагогів, теоретичні та практичні знання з даної проблеми.

 • : Злидніченко Марина Геннадіївна
 • : заступник директора з виховної роботи
 • : Водянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області
 • -Семінар – тренінг класних керівників
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
534

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Яка ви молодець! Гарний матеріал, гарний тренінг. Я б на такому сама залюбки побувала б. Заняття, уявляю, пройшло весело та невимушено. І з користю. Дякую.

 2. Надзвичайно цікава методична розробка. Під час даного тренінгу задіяні всі учасники, сподобався оригінальний початок, наповнення валізи, вибір капелюшків та тлумачення їх значень. Теоретичний матеріал ,завдяки інтерактивним завданням, легко сприймається та запам*ятовується. Повчальною є легенда про метелика. Дякую!

 3. Дякую за креативну методичну розробку. Поєднання теоритичного матеріалу щодо морального виховання із тренінговими методиками сприяє залученню педагогів до активної діяльності та подальшій реалізації у своїй виховній діяльності.