mail@urok-ua.com

Семінар-тренінг для класних керівників

Цей матеріал допоможе заступникам директора або керівникам МО провести семінар або засідання МО класних керівників.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
535

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Одна з найкращих робіт на сайті. Дуже сподобалось. Цікаво, нетрадиційно. Ніяких нудних доповідей, обов’язкових примусових обговореннь та прийняття нікому не потрібних рішень. Дякую за роботу, за ідею проведення педради у формі тренінгу. За підібрані ситуації окреме спасибі. Ви молодець!

  2. Наталю Олександрівно! Вітаю! Ви запропонували корисну публікацію: педраду у формі семінару-тренінгу. Доречною є притча, яка стала хорошим мотиваційним компонентом. Цікаві форми роботи, які створили динамічний захід, де цікаво було всім учасникам. Гарна ідея! Дякую та бажаю успіху!

  3. у розробці вміщено дуже багато цікавого матеріалу. Сподобалося, що теоретичні відомості поєднуються із практичними вправами, які допоможуть учителеві відчути себе на місці учня. Також цікаві ситуативні завдання. Хороша робота!

  4. Цікавою є представлена форма роботи та тема заняття. Зацікавив мотиваційний етап заходу (притча та її зв’язок з роботою класного керівника), ділові ігри та інші використані форми роботи. Дійсно, можна використати для проведення будь-якого методичного заходу з класними керівниками. Єдине, що трохи не зрозуміло – це сценарій семінару-тренінгу чи педради? В назві заходу звучить одна форма роботи, а на початку – інша (хід семінару-тренінгу, відкриття педради). Мабуть, це все ж таки педрада (форма проведення –семінар – тренінг). Дякую!