mail@urok-ua.com

Майстер-клас: “Розвиток креативного мислення учнів початкової школи на уроках української мови”

Майстер-клас: “Розвиток креативного мислення учнів початкової школи на уроках української мови”
Вправи на розвиток креативного мислення учнів початкової школи на уроках української мови

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Майстер-класи – це ті заняття, на яких колеги можуть відчути себе у ролі учнів, перейняти досвід керівника майстер-класу. Завдання роботи є цікавими. Усе майстерно продумано. Дякую за творчий підхід до роботи! Бажаю успіхів у нових починаннях!

  2. Дуже цікавий майстер-клас щодо розвитку креативного мислення учнів. Цікаві вправи заохотять учнів до активної роботи на уроці, адже для них це буде неначе гра. Помітно що вчитель ретельно готується до уроків, зважаючи на інтереси учнів.

  3. Майстер-клас містить багато різних вправ, гадаю, що він розрахований на декілька зустрічей, адже стільки інформації складно опанувати одразу.Добре, що кожна вправа містить детальний опис. Бажано робити логічні переходи від одного завдання до іншого.

  4. Розвиток творчого мислення вимагає від учителя нетрадиційного підходу до навчально- виховного процесу. Представлений майстер-клас демонструє досвід роботи вчителя початкових класів з даного питання. Лариса Вадимівна презентувала велику кількість вправ різного характеру. До кожного завдання є інструкція, але, на жаль, відсутній часовий регламент. Хотілося б ще побачити підсумок майстер – класу. Дякую.