Майстер клас для вчителів початкової школи «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках читання»

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер клас для вчителів початкової школи «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках читання»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Нікопольська СЗШ № 9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цікаві види роботи ,які сприяють розвитку творчих здібностей.

Майстер клас

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Такий вид роботи, як мастер-клас сприяє підвищенню рівня компетентності педагогів. Застосовуються такі вправи, які розвивають критичне значення та творчі здібності. А слова В.Сухомлинського є гарним початком співпраці колег. Дякую.

  2. Можливо, тому, що матеріал був розміщений у 2018 році, далеко не всі запропоновані завдання є цікавими. При проведенні майстер-класу, впевнена, має бути і практична частина, коли присутні вчителі не пасивно сприймають інформацію, а виконують окремі види робіт. Вибачте.

  3. Останнім часом майстер-клас, є найбільш затребуваним видом методичної роботи, який залучає всіх учасників даного процесу до активної діяльності, вчить бути активним, ініціативним. Тема майстер-класу є актуальною, автор грамотно підходить до демонстрації різних прийомів, стосовно розвитку творчості дитини.

  4. Оперативний початок, колективні форми роботи сприяють згуртуванню вчительського колективу.
    Майстер-клас містить тренінгові вправи, які розвивають творчі сили, підвищують самооцінку. Змістовний перелік цікавих методичних прийомів, нестандартні форми проведення уроків, гра, робота з кольоровими словами відповідають обраній актуальній темі. Супер!

  5. Вчителем заплановано гарний початок майстер-класу зі слів В.Сухомлинського, які дійсно мають велику вагу. Мені сподобалась і теоретична, і практична частина заняття. Чудова робота в групах, що реалізується за допомогою наведених ігор. Метод “Ромашка Блума” також дуже часто використовую на своїх уроках, адже він відповідає темі заняття. До речі, сама тема обрана вдало, тому що це питання актуальне і потребує плідної роботи вчителя. Дякую.