КУРСОВА РОБОТА На тему: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках мови та літератури»

Автор публікації
Автор матеріалу: КУРСОВА РОБОТА На тему: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках мови та літератури»
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Володимирівська ЗОШ №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Пріоритетним завданням навчально-виховного процесу в сучасній школі є всебічний розвиток школярів, зокрема творчого потенціалу особистості, яка могла б гідно представляти себе, свій народ, мову у світовій цивілізації.
Завдання щодо виховання людей із високим творчим потенціалом постає не лише як актуальна проблема сучасної педагогічної науки та практики, але і як соціальна необхідність.
Життя доводить, що в складних умовах, які постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нових ідей, задумів, підходів та рішень. Це людина, яка володіє певним переліком якостей, а саме: рішучістю, вмінням не зупинятися на досягнутому, сміливістю мислення.
Головна мета школи – дати можливість виявити й розвинути творчі сили дитини, яка в майбутньому має бути успішною. Нова школа – школа творчості та успіху.
Завдання вчителя – створити умови для утвердження атмосфери творчості, допомогти учневі знайти себе в житті, а навчально-виховну діяльність спрямовувати на створення такої системи співпраці, головна мета якої – максимальний розвиток творчих здібностей дитини.

Курсова робота

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже вдячна за матеріал! На жаль, таких публікацій дуже мало. Думаю, що Ваше напрацювання і мені буде корисним під час курсів підвищення кваліфікації. Дякую!