Майстер – клас «Використання інтерактивних методів на уроках інформатики для розвитку всіх видів мислення та пізнавального інтересу учнів»

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер – клас «Використання інтерактивних методів на уроках інформатики для розвитку всіх видів мислення та пізнавально...
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Міньківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Майстер – клас «Використання інтерактивних методів на уроках інформатики для розвитку всіх видів мислення та пізнавального інтересу учнів»
Система освіти покликана сприяти реалізації основних завдань соціально-економічного і культурного розвитку суспільства, так як школа готовить людину насамперед до активної діяльності у різних сферах економіки, культури та політичного життя суспільства.
Cучасне інформаційне суспільство ставить перед школою завдання підготовки всебічно розвинених випускників. Для цього необхідні перш за все можливості залучити кожного учня в активний пізнавальний процес. Реалізація даної мети вимагає сучасних засобів навчання , різноманітних методичних та педагогічних систем та рішень.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація 

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікавий майстер-клас, винесла для себе багато нового та потрібного. З задоволенням завантажила для себе в скарбничку. Дякую автору та редакції!