mail@urok-ua.com

Методична презентація за темою “Медіаграмотність сучасного викладача”

У теперішній гонитві за прогресом слово „сучасний” стало синонімом до таких слів, як „найкращий”, „якісний”, „актуальний” і їм подібних. Не обійшла ця закономірність і галузі такої науки, як педагогіка, і сьогодні все частіше постає логічне питання – який же він, сучасний викладач? У сучасних умовах важливим елементом творчої діяльності викладача вищого навчального закладу є використання сучасних інформаційних технологій. Тобто іншими словами бути медіаграмотним. Медіаграмотність у всіх інформаційних джерелах вживається разом з медіаосвітою. Вважається, що медіаосвіта пов’язана з усіма видами медіа (друкованими, графічними, звуковими, візуальними, тощо) і різними технологіями, в тому числі з фліпбуками та вебквестами.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
466

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дякую, що поширили таку корисну презентацію для використання колегами. Робота змістовна. Думаю, що багатьом буде цікаво ознайомитись із нею, а головне – результативно. Дякую!

  2. Автор дає теоретичні знання з теми. Гарна презентація, актуальна та необхідна сьогоднішньому вчителю. Думаю, якщо це закріпилося і практикою, то колектив просто на висоті. Дякую.