mail@urok-ua.com

Презентація-доповідь “Медіаосвіта як напрям освітнього процесу в дошкільному закладі”

На сучасному етапі в Україні гострой постало питания медіаосвіти, даже саме від якості отримуваної інформації залежить наше майбутнє, у тому числі й майбутнє нашої держави. Процес отримання інформації є невідємною складовою нашого життя. Зрозуміло, що без отримання й опрацювання інформації людина існувати не может, оскільки вже з ранніх етапів свого життя постійно змушена сприймати інформацію – образи відображеного світу. Публікація буде корисна всім педагогам.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Антіпова Наталя Миколаївна
  • : вихователь-методист дошкільного закладу
  • : КДНЗ "Дзвіночок"
  • Презентація-доповідь
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Інтересний і корисний матеріал. Медіосвіта_ це актуальна тема у наш час. Уже і не уявляємо як можна працювати без використання інформаційних ресурсів мережі інтернет. ДЯКУЮ Наталі Миколаїві!

  2. Дійсно, презентація корисна для всіх педагогів, оскільки сьогодні це тема актуальна. На сучасному етапі не можливо уявити навчально -виховний процес без використання інформаційних ресурсів Інтернет. Головне, на мою думку, матеріал повинен бути доцільним та непереобтяженим зайвою інформацією. Дякую.

  3. Дякую, Вам, за матеріал, в даний час це дуже актуальна тема. Медіапростір дає змогу більш ширше і доступніше донести інформацію.Матеріалом можно користуватись на батьківських зборах.

  4. Наталія Миколаївна порушує актуальну тему сучасного освітнього простору. Матеріал можна розглядати на методичних об єднаннях, використовувати на батьківських зборах. Єдине прохання – опишіть вправу “Типологія”. Спасибі.