mail@urok-ua.com

Методична розробка відкритого заняття з фізики “Магнітне поле струму”

Людину пронизують міріади магнітних полів різного походження. Вона звикла до магнітних явищ і ставиться до них поблажливо, часом навіть не підозрюючи, скільки магнітів навколо і яку дію (добру або погану) вони здійснюють на живі організми. Досить сказати, що Земля – гігантський блакитний магніт, а Сонце – жовта плазмова куля – ще більш грандіозний магніт. Як майбутні програмісти, що працюють із комп’ютерною технікою студенти повинні знати про магнітне поле та не забувати про його шкідливий вплив на живі організми.
Актуальність теми полягає в досить частому використанні приладів, які є джерелом магнітних полів різного походження, у практиці спеціаліста технічної галузі господарства. Також дана тема важлива для розуміння багатьох природних явищ: магнітної бурі, полярного сяйва та ін.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
434

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Якщо це лекція, то чи доцільне письмове отитування і взаємоперевірка, якщо воно не оцінюється? Студенти отримали результат взаємоперевірки і далі все? На своїх заняттях, якщо застосовую даний прийом, то обов’язково при підведенні підсумку заняття виставляю оцінки враховуючи роботу на занятті, результати письмового, навіть міні-опитування. Це активізує групу на занятті. Але в кожного своя методика. Дякую за матеріал. Було цікаво ознайомитись з роботою колеги з іншого коледжу.

  2. Дана розробка є цікавою та актуальною. Підібрані різні цікаві відомості про магніт та його властивості, вплив магнітного поля на організм людини. Даний сценарій буде корисним не тільки викладачам а й вчителям старших класів у школі.