mail@urok-ua.com

Методична розробка заняття на тему: “Індія”

Форма проведення заняття – нетрадиційна (урок-презентація). Для висвітлення цієї теми використані технічні засоби навчання (мультимедійне забезпечення з музичним супроводом та відеосюжетами); різноманітні інтерактивні методи та прийоми навчання: еврістична бесіда, прийоми «Здивую всіх», «Рефлексія», «Асоціації», «Читаємо», вправа «Логічний Вінегрет».

Представлене заняття з комп’ютерною підтримкою розкриває і показує можливість моделювання різних навчальних ситуацій під час вивчення теми, активізує пізнавальний інтерес студентів внаслідок не традиційності проведення заняття.

Методична розробка заняття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Аліна Владиславівна створила методичну розробку заняття з теми “Індія”. Вона розкрила себе у новизні педагогічних пошуків,дотрималася всіх структурних елементів.Обрала сучасну форму проведення заняття – нетрадиційну (урок-презентація). Для висвітлення цієї теми використані технічні засоби навчання (мультимедійне забезпечення з музичним супроводом та відеосюжетами); різноманітні інтерактивні методи та прийоми навчання: еврістична бесіда, прийоми «Здивую всіх», «Рефлексія», «Асоціації», «Читаємо», вправа «Логічний Вінегрет»..Робота вагома і заслуговує похвали.Дякую